Cz En

Tebeco

Kolekce manipulačních vozíků

Výrobce: Tebeco, s.r.o.
Realizováno: 2008 - 2012
Typ: Strojírenský design
Rozsah: Kompletní design, podpora
obchodně-marketingové strategie

Cílem spolupráce s firmou Tebeco bylo vytvořit portfólio vozů s různými parametry (kolový, kolejový, do výbušného prostředí ad.). Na základě znalosti jednotlivých specifik bylo ve studiu vytvořeno tvarosloví, které se v různých modifikacích aplikuje na jednotlivé, postupně vznikající vozy.

Spolupráce studia MTD se společností Tebeco při vývoji manipulačních vozů je dokladem toho, jak může kvalitní designérské zpracování strojírenské komodity ve spojení se špičkovým technickým řešením a aktivním marketingem přispět k rozvoji mladé společnosti, podpory budování její značky a průniku na globální trh.

Mezi nejvýraznější prvky patří integrace tlačítek “total stop”, LED světel a úchytů podlážek do rohu vozu tak, aby se zároveń zabránilo případnému poškození světel. Vozy Tebeco vynikají také kompaktním umístěním dalších úchytů podlážek a kotvících bodů pro náklad po obvodu plošiny a celkovým kompaktním a kultivovaným vzhledem.

Díky unikátnímu řešení designu manipulačních vozíků přísně odrážejících specifické požadavky na jejich funkci a ergonomii se firma Tebeco stala dodavatelem manipulační techniky pro nadnárodní společnosti jako Siemens, ABB, Sandvik, Pesa ad.